Wypłyń na ocean możliwości z kbdreptak.com.pl

Biotebal - Serum XXL pobudzające wzrost rzęs

Błażej Nowak 2019-03-15 0 komentarzy
Wpis

Krótkie i rzadkie rzęsy to zmora wielu kobiet, z którą próbują walczyć poprzez kosmetyki czy różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej. Na krótką metę może się to okazać skuteczne, ale lepszym i trwalszym rozwiązaniem jest preparat Biotebal serum do rzęs. Starannie dobrany skład ma za zadanie sprawić, żeby oczy każdej kobiety prezentowały się jeszcze bardziej zjawiskowo. Serum jest dostępne w aptece internetowej Apteka w Sieci.

Tajemnicą efektywnego działania jest przede wszystkim bimatoprost, który znajduje się w składzie preparatu. Głównie jemu zawdzięcza on swoje pożądane przez klientki właściwości. Składnik ten w największym stopniu odpowiada bowiem za długość i gęstość nie tylko rzęs, ale również brwi. Badania naukowe nie pozostawiają wątpliwości, że bimatoprost jest kluczowy pod tym względem – dzięki niemu włoski tworzące brwi i rzęsy stają się mocniejsze i po prostu piękniejsze.

Inny ważny składnik, który decyduje o korzystnych właściwościach preparatu Biotebal, to pantenol, czyli prowitamina B5. To ona decyduje o tym, że włoski rzęs i brwi lśnią i są miękkie w dotyku, a także wzmacnia je i odpowiada za ich grubość. Z kolei na nawilżenie wpływają polisacharydy, które również znajdują się w składzie preparatu. Poza tym zawiera on jeszcze ekstrakt ze świetlika lekarskiego, który wygładza i nawilża okolice oczu, a także peptydy o działaniu wydłużającym i pogrubiającym rzęsy. Ekstrakt z pestek dyni ogranicza zaś ich wypadanie.

Chcąc skorzystać z zalet, jakie oferuje Biotebal, można wyszukać to serum na stronie aptekawsieci.pl, gdzie jest on dostępny obok innych leków, produktów medycznych i kosmetyków.

Skomentuj wpis