Wypłyń na ocean możliwości z kbdreptak.com.pl

Dom szkieletowy pod klucz - Dor Tex Łódź

Anita Kaczmarczyk 2019-04-24 0 komentarzy
Wpis

Konstrukcje drewniane cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Całoroczny drewniany dom jest dużo szybszy w budowie niż dom tradycyjny oraz o wiele łatwiej go rozbudować. Co więcej, jest on również energooszczędny i ekologiczny, co jest ważną informacją dla wielu osób.

Domy szkieletowe – budowa

Dom szkieletowy pod klucz można postawić w kilka tygodni lub w przypadku, gdy większość prefabrykatów została złożona w fabryce, nawet w ciągu kilku dni. Poza fundamentami, domy kanadyjskie nie wymagają prac mokrych, co sprawia, że mogą być budowane przez cały rok. Pogoda nie stanowi problemu.

Ze względu na to, że budowa domu drewnianego wymaga precyzji i dużej wiedzy, warto korzystać z usług fachowców, którzy mają doświadczenie w budownictwie drewnianym. Jedną z firm, która specjalizuje się w tej dziedzinie, jest firma DOR-TEX.

Domy szkieletowe – energooszczędność

Obecnie klasyczne domy drewniane czy szkieletowe, są budowane zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej, które zobowiązują firmy do projektowania domów energooszczędnych i korzystania z najnowszych technologii pozwalających na redukcję kosztów ogrzewania.

Wbrew pozorom, domy drewniane mogą być ciepłe. Wystarczy tylko zastosować niezbędne zabezpieczenia, które nie pozwolą na ucieczkę ciepła z domu.

Domy szkieletowe – użytkowanie

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości drewna, domy szkieletowe charakteryzują się unikatowym mikroklimatem, który znacząco poprawia komfort użytkowania. Natomiast poprawnie zamontowane warstwy izolacyjne redukują koszty ogrzewania i chronią drewno przed wilgocią czy szkodnikami.

Skomentuj wpis