Wypłyń na ocean możliwości z kbdreptak.com.pl

Drzwi szklane na wymiar Poznań

Adam Chmielewski 2019-06-09 0 komentarzy
Drzwi szklane na wymiar Poznań

Do biura i dla domu

W wielu biurach i gabinetach oraz instytucjach użyteczności publicznej można spotkać szklane drzwi, które mniej lub bardziej definiują całą przestrzeń. Zależnie od wyboru szkła - przeźroczyste, półprzeźroczyste czy satynowe można osiągnąć odmienny klimat w danym wnętrzu. Tam, gdzie potrzeba więcej intymności, drzwi przyciemnione lub ze specjalną okleiną spełnią swoje zadanie w pełni.  Powierzchnia gładka, ozdobiona ciekawą ornamentyką czy delikatnie wypukła - pomysłów na tego typu drzwi jest mnóstwo. 

Czy warto?

Niektórzy stojąc przed zakupem drzwi, zastanawiają się, czy warto zdecydować się na szkło. Czasami pojawiają się różne obiekcje np. nietrwałość surowca. Wystarczy zapytać producenta lub tych, którzy mają w swoim domu tego typu drzwi, aby wszelkie obawy zostały rozwiane. Większość  z nich zrobiona jest na bazie wysokiej jakości szkła hartowanego, które jest wytrzymałe i dobrze izoluje akustycznie.  Można wybrać również różne wersje kolorystyczne, co pozwala na idealne dopasowanie drzwi do konkretnego wystroju.  Jeśli chodzi o styl w urządzaniu wnętrz, to  można śmiało wstawić drzwi szklane zarówno do pomieszczeń typowo klasycznych, jak i awangardowych. 

Dokładnie dopasowane

Nie ma obaw, że tego typu drzwi nie będą  pasowały do danego wnętrza. Wystarczy znaleźć dobrego producenta i poprosić o fachową poradę, a wtedy nie będzie problemu z nawet najbardziej skomplikowanym pomysłem aranżacyjnym. Takie realizacje wykonuje m.in. firma Vital Tech,  która oferuje drzwi szklane na wymiar  w Poznaniu, ale też z okolic i całej Polski.  Wybór możliwości jest naprawdę bardzo duży - drzwi tradycyjne rozwierane  jedno lub dwuskrzydłowe, czy też drzwi przesuwane na szynach. Oprócz tego firma wykonuje także drzwi wahadłowe i składane. Zależnie od gustu i zapotrzebowania klienta.

 

Skomentuj wpis