Wypłyń na ocean możliwości z kbdreptak.com.pl

Grupa TENSE wyposiada się o shallow content. Poznaj opinie

Adam Chmielewski 2019-04-11 0 komentarzy
Wpis

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak sprawnie wyszukać teksty niskiej jakości na swojej stronie internetowej, to artykuł DailyWeb powinien rozwiązać ten problem. Warto zwrócić uwagę na kilka czynników, a szczególnie adresy:

  • zawierające parametry GET;
  • różniące się zakończeniem, np. slash/non slash, html/non html;
  • których URL zawiera słowo: tag, archiwum, author, media, index, basket;
  • różniące się protokołem- http/https;
  • posiadające duże i małe litery bądź polskie znaki diakrytyczne.

Opinia Grupa TENSE powinna pozwolić zrozumieć problem występowania shallow content i odnajdywać niską jakość tekstów pośród tych, które zamieszczone są na Państwa witrynie. Pod adresem portalu znajduje się wiele ciekawych artykułów, dzięki którym wszyscy zainteresowani będą mogli dowiedzieć się o zmianach w algorytmach Google. Wypowiedź specjalisty z biura TENSE jest jedną z chętniej czytanych ze względu na renomę firmy oraz ich duże doświadczenie na rynku usług SEO.

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie, czy witryny shallow content usuwać, blokować lub zmieniać z tego względu, że czasami strona wymaga jedynie drobnego napracowania. W innych przypadkach może okazać się jednak, że nie ma sensu prowadzenia takiego serwisu. Decyzje warto skonsultować ze specjalistami, którzy będą wiedzieć, co będzie najlepsze dla danego adresu. Piotr Michalak z TENSE podaje kilka możliwości walki z takimi stronami, które mogłyby obniżyć jakość całego serwisu. Wystarczy zapoznać się z artykułem zamieszczonym na oficjalnej stronie.

Skomentuj wpis