Wypłyń na ocean możliwości z kbdreptak.com.pl

Hydrauliczne zawory przelewowe

Izabela Kowalska 2019-04-13 0 komentarzy
Wpis

Oferta sklepu internetowego Hydromech zawiera bogaty asortyment towarów w zakresie sprzedaży szeroko pojętej hydrauliki siłowej dedykowanej między innymi dla pojazdów ciężarowych, leśnych, rolniczych i budowlanych.  Wśród nich znajdują się też części odpowiadające na bezpieczną i płynna pracę układów hydraulicznych. Dlatego w sklepie dostaniemy m.in. zawór ciśnieniowy hydrauliczny. Produkt ten  gwarantuje długą i bezawaryjną pracę w każdym układzie ciśnieniowym.

W celu zabezpieczenia układu hydraulicznego przed podwyższeniem się w nim ciśnienia ponad dopuszczalną wartość , stosuje się zawory przelewowe. Zawory tego typu służą do utrzymania w całym układzie stałej wartości bezpiecznego poziomu ciśnienia.Jak to działa? W prosty sposób: w przypadku wzrostu ciśnienia zawór przelewowy otwiera się i łączy jedną część układu hydraulicznego z drugą, w której jest niższe ciśnienie. Zazwyczaj obieg płynu przez zawór jest ciągły i stała jest również regulacja ciśnienia. Wraz ze wzrostem ciśnienia w kanale głównym następuje otwarcie zaworu przepływowego i regulacja do odpowiedniego poziomu. Jest to proces sekwencyjny, trwający aż do zamknięcia zaworu.

W ofercie sklepu do wyboru są wyłącznie najwyższej jakości zawory przelewowe hydrauliczne uznanych włoskich producentów takich jak: CBF, HYDROCAR i MTC.  Przy zakupie części i sprzętu każdy stały klient może liczyć na atrakcyjne rabaty.  Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy firmy są gwarancją sprawnej i profesjonalnej obsługi na każdym etapie zamówienia.

Skomentuj wpis