Wypłyń na ocean możliwości z kbdreptak.com.pl

Od czego zacząć dekorowanie witryny sklepowej?

Arkadiusz Kwiatkowski 2019-06-13 0 komentarzy
Wpis

Odpowiedź na pytanie: „Co bardziej wzbudza zainteresowanie – witryna sklepowa oklejona, i to najczęściej nierówno, folią czy ta z oryginalną dekoracją?”, jest oczywista i nasuwa się od razu. Dlaczego zatem tak wiele sklepów wciąż straszy wyblakłymi plakatami z nieaktualnymi ofertami, psując tym samym estetykę otoczenia? Być może już wkrótce się to zmieni, gdyż korzystanie z profesjonalnych usług dekoratorskich staje się coraz popularniejsze.

Od czego zacząć?

Aby dekoracja witryny sklepowej właściwie odegrała swoją rolę, musi być przygotowana w sposób przemyślany i konsekwentny. Pierwszym krokiem zawsze powinna być analiza tego, jaki jest jej cel i do kogo kierowany jest jej przekaz, kto jest odbiorcą, a więc przyszłym klientem. Te dwa punkty staną się fundamentem przyszłego projektu. Sam projekt jest zawsze wynikiem indywidualnego stylu, poczucia estetyki i w znacznej mierze zależy od wyobraźni autora.

Ważną kwestią jest też dobór materiałów, odpowiednie zestawienie kolorów i faktur. Zawsze należy pamiętać o dokładnym wykonaniu, tak aby dekoracja mogła zdobić wystawę jak najdłużej. Oczywiście w przypadku ekspozycji stałych poszczególne elementy muszą być trwałe, a także dać się łatwo czyścić.

Pełen profesjonalizm

Niestety, nie każdy właściciel butiku, kafejki czy sklepu spożywczego może pochwalić się smykałką do aranżowania wnętrza lub witryny. Co wtedy? Najlepiej zwrócić się do specjalistów w branży dekoratorskiej – Pracowni Ładnie, współtworzonej przez osoby z pasją i ogromnym talentem. Ich projekty zadziwiają kolorystyką, lekkością i oryginalnością. Projektantki stawiają na jakość, świadomy dobór materiałów i dokładność. Wszystkie prace są wykonywane ręcznie, a żaden element nie jest tu przypadkowy.

Skomentuj wpis